First Choice

First Choice
Stamboeknaam First Choice
Geboortedatum 24-03-2010
Geslacht Hengst
Fokker Fam. C.E.M. de Feijter Seydlitz, Axel
Goedgekeurd bij Hann, Old, DWB
Veilingprijs €30.000

Loopbaan

First Choice kwam tijdens de veiling van 2010 in handen van het Deense Blue Hors.

De prachtige zwarte hengst leek op weg naar aanwijzing bij het KWPN, maar koliek gooide roet in het eten.

Wel werd de hengst goedgekeurd in Hannover, Oldenburg, Zweden en bij het Deens warmbloed stamboek. First Choice sloot zijn 35-dagentest in 2013 af met 834 punten in de dressuurrichting.

Stamboom

Jazz pref
Vurona IBOP (drs) elite sport (drs) pref
Cocktail pref
Charmante keur
Negro pref
Murona prest pref elite
Purioso
Ulissa
Ulster
Warmante
Ferro
Fewrie
Vincent
Furona
Furioso II
Alinda
Le Val Blanc xx
Paula
Nimmerdor
Lucky
Amor
Parmante
Ulft
Brenda
Variant
Mewri
Pretendent
Oleprinses
Zaire
Urona

Op deze pagina vindt u een overzicht van alle succespaarden afkomstig van onze veulenveiling. Om specifieker te zoeken kunt u onderstaande filters gebruiken.