Kaarten, vip-arrangementen & sponsoring

Tribunekaarten

Tribunekaarten bieden toegang tot het evenement en geven recht op een zitplaats op de tribune. De kaarten zijn aan de kassa verkrijgbaar à € 7,50 per persoon. U kunt uw kaarten tzt online bestellen in onze webshop

Catalogus

Bereid u goed voor op de veulenveiling en bestel de catalogus tzt met daarin uitgebreide informatie over de veulencollectie van 2015  in onze webshop. De catalogus wordt u medio augustus toegezonden.

Vip-arrangementen

De Nationale Eliteveiling in Borculo is bij uitstek een evenement voor uw relatiemanagement. U kunt uw relaties echt iets bijzonders aanbieden: veulens van wereldklasse, een prachtige ambiance en een perfecte catering. Neem uw klanten mee en proef Borculo. Het vip-arrangement bestaat uit de ontvangst van u en uw gasten, een lunch en hapjes en drankjes tijdens de presentatie en veiling van de veulens. Na de veiling is er een uitgebreid dinerbuffet. Het vip-arrangement kunt u ook boeken zonder afsluitend buffet. Ga naar de webshop voor het boeken van het vip-arrangement.

Standhouders en sponsoring

Natuurlijk biedt de EIiteveiling volop mogelijkheden om uw bedrijf onder de aandacht te brengen van een groot publiek. Hierbij kunt u denken aan een advertentie in de catalogus, een reclamebord, standruimte op het terrein, etcetera. Neem contact op met het secretariaat voor de diverse mogelijkheden!