No family tree available.

Independent Little Me

  • Afstamming: Uno Don Diego x
  • Kleur: Vos
  • Fokrichting: Dressuur

Independent Little Me wist de meeste stemmen te halen in de KWPN verkiezing 'Gelders Paard van het Jaar' In 2013 werd hij verkocht door fokker Marc Rothengatter en Renata van Steijn tijdens Veulenveiling Borculo. De familie Van Eeuwen werd de nieuwe eigenaar en gaven de imposante vos alle mogelijkheden om zich te ontwikkelen tot een heel goed dressuurpaard. Onder Dinja van Liere doet Independent Little Me goede zaken in de dressuursport.

Capri Sonne (v.Rhodium) won vorig jaar brons op het WK in Verden bij de vijfjarige dressuurpaarden en de halfbroer van bewegingskunstenaar Independent Little Me is dit jaar weer van de partij. NMK-merrie Wendela is de moeder van beide toppers. Ze scoorde 90 punten voor exterieur en beweging op de keuring. Wendela bracht dit jaar de aangewezen hengst Flirtatious (v.Armani). Independent Little Me valt op door zijn prachtige houding en souplesse. Vader Uno Don Diego nam deel aan het WK in Verden waar zijn volle zus Uno Donna Unique wereldkampioene werd. Hij leverde onder meer ERA Dancing Hit, de kampioen van de Deense hengstenkeuring.