GOVERNOR

TOTILAS

erkend

GRIBALDI

preferent

LOMINKA

elite preferent prestatie prok

ORLEANS

JAZZ

preferent

FIDORA

ster preferent prestatie

FARESIA

ster prok

ROUSSEAU

preferent

FERRO

preferent

ZSUZSA

ster prestatie sport-(dr)

BARESIA B

elite sport-(dr) ibop-(dr) prok

UNITED

SAMANTHA

elite prok

Kremlin MD

  • Afstamming: Governor x Rousseau
  • Kleur: Zwartbruin
  • Fokrichting: Dressuur

Een drie jaar oude Kremlin MD werd in 2018 als kampioen op de KWPN Hengstenkeuring gehuldigd. Deze Hall of Fame potential was daarmee na Ampère en Denzel alweer de derde dressuurkampioen van Veulenveiling Borculo op de KWPN-hengstenkeuring! Als veulen behaalde Kremlin al de kampioenstitel van Noord-Brabant en maakte hij onderdeel uit van een geweldige dressuurcollectie op onze veiling. Zijn opvallende optreden tijdens de hengstenkeuring bleef niet onopgemerkt bij Andreas Helgstrand. Hij legde beslag op het toekomsttalent en stelde hem succesvol voor op de Deense hengstenkeuring. Na een sterke verrichtingstest en nieuwe kampioenstitel in Denemarken werd Kremlin MD definitief goedgekeurd voor het DWB-stamboek.

Fokker: M. Dinnissen, Beers (NB)
Geboortejaar: 2015