13 Juni
Galaxie naar halve finale WK selectie
Sinds kort heeft Diederik van Silfhout de goedgekeurde hengst Galaxie (Jazz x Future) onder het zadel. Afgelopen vrijdag wonnen ze in Etten Leur de derde en laatste selectiewedstrijd van het KNHS Pavo Selectietraject jonge dressuurpaarden.
Daarmee kwalificeerde het fokproduct van Piet Bregman zich voor de halve finale van de WK Selectie die op 14 juli in Ermelo wordt verreden. De finale is op zaterdagochtend 16 juli. Het WK is twee weken later in Ermelo.

Van Galaxie – in 2011 geveild - is inmiddels al een prachtige dochter uit een Vivaldi-merrie geselecteerd voor onze veiling op 25 augustus.

 Galaxie en DIederik van Silfhout (foto Digishots.nl)

Tresor HE

Carthago x Voltaire
2000