12 Juni
Korte beschrijving geselecteerde dressuurveulens
Hengstveulens
Blue Hors Zack x elite Krack C x elite Jazz x keur pref prest Nabuur
Deze hoogbenige zoon van de invloedrijke Zack bekoort met zijn uitstraling, maar bovenal met zijn geweldige bewegingspotentie. Hij heeft een geweldig voorbeengebruik in draf én galoppeert fantastisch. Zijn moeder was finaliste in de Pavo Cup en grootmoeder komt uit in het ZZ-licht. De moederlijn leverde de dit voorjaar goedgekeurde hengst Ghandi (v.Bojengel).

Charmeur x elite pref Jazz x ster pref prest Ulft x keur pref prest Roemer
Deze neef van legende Parzival en halfbroer van de populaire HK reserve-kampioen Governor beweegt zoals je dat van zijn afstamming mag verwachten. Zijn galop valt op met een bijzonder goed achterbeengebruik en in draf maakt hij veel houding en toont hij zich een talent. Moeder Orleans kennen we ook als moeder van Athene (ZZ-zwaar) en Vancouver (Lichte Tour).

De Niro x ster Krack C x ster pref prok Partout x keur Sultan
De volle zus van de hengst United brengt met deze opvallend goed gemodelleerde en extra bewegende zoon van De Niro haar derde veulen in de veiling. De Niro, ’s werelds beste dressuurvererver, is gekoppeld aan de Grand Prix-hengsten Krack C en Partout. Moeder Blinca geeft zonder uitzondering excellent bewegende veulens.

De Niro x elite ibop Vivaldi x ster pref prok Cocktail x ster pref Havidoff
Gefokt uit de rechtstreekse lijn van topmerrie Charites en met een schitterende Vivaldi-dochter als moeder zijn de verwachtingen voor deze De Niro-zoon hooggespannen. Hij maakte dat bij de selectie al waar met veel afdruk, een hele goede beentechniek en veel houding. De nummer 1 van de wereld bij de hengsten is hier gepaard aan een van ´s werelds beste dressuurstammen.

Desperado x Jazz x keur prest Contango x keur pref prest Amor
Gefokt uit de succesvolle Wendy-stam van Huub van Helvoirt en uit de volle zus van topdressuurpaard Zorro (Geert Jan Raateland) heeft deze fraaie zoon van competitiewinnaar Desperado absoluut een sportieve toekomst in het verschiet. Hij heeft een edel front, draaft bijzonder goed en toonde tijdens de selectie een extra galop.

Dreamboy x keur Wynton x keur Flemmingh x keur Uppercut xx
Dit is een spectaculair goed veulen met een geweldig dressuurmodel en een echte bewegingskunstenaar met veel houding en heel veel beentechniek. Zijn moeder deed een zeer goede test en blinkt uit met haar goede model. Haar vader Wynton acteert sterk op Grand Prix-niveau.

Follow Me x Donnerhall x Pik Bube I x Unkenruf
De moeder van deze prachtige en met veel tact, ruimte en souplesse bewegende bruine is Donna Primera, de volle zus van legende Don Schufro. Deze hoogaangeschreven moederlijn leverde een keur aan goedgekeurde hengsten. Via de jonge Oldenburger kampioenshengst Follow Me zien we de naam van Donnerhall drie maal op het interessante papier.

Johnson x ster Florencio x Painter´s Row xx x keur pref Saluut
Deze volle broer van de goedgekeurde hengst Firestone heeft een opvallend front, veel houding en een prachtige bovenlijn. Hij beweegt met veel tact en houding en is daarbij opvallend lichtvoetig. Vader Johnson onderscheidt zich in de fokkerij net als grootvader en wereldkampioen Florencio.

Negro x elite sport (dr) Flemmingh x keur pref prest Rossini x keur pref prest Farn
Deze kleurrijke eyecatcher met een geweldige galop is gefokt uit een van de meest succesvolle merrielijnen van Nederland, de Ranta-stam. Zijn moeder is sportmerrie en leverde drie jaar geleden al de reserve-veulen kampioen van Nederland. Grootmoeder Iranta leverde vijf Z-dressuurpaarden. Dat zijn vader de preferente topvererver Negro is, maakt het plaatje compleet.

Merrieveulens
Apache x keur ibop Jazz x keur pref prest Amor x Pericles xx
Deze langgelijnde en best ontwikkelde dochter van Apache heeft op stand en in beweging veel houding. Ze beweegt met een actief en goed ondertredend achterbeen. Ze komt voort uit de succesvolle fokkerij van Huub van Helvoirt en is gefokt uit de rechtstreekse moederlijn van stempelhengst en fenomeen Jazz.

Charmeur x elite pref sport Sir Sinclair x ster pref prest Ferro x keur pref prest President
De moeder van dit extra bewegende talent is op haar eerste vier nakomelingen preferent verklaard en is net als vier kinderen van haar moeder Kerrodelin (v.Ferro) succesvol in de Z-dressuur. Deze bruine dochter van Charmeur heeft een bijzonder fraaie voorhand en maakt zich in beweging nog mooier.

Chippendale x keur ibop Uphill x elite pref Donnerhall x elite pref Wellington
Dit stoere, goed ontwikkelde en sterk gebouwde dressuurmodel beweegt met veel houding, ruimte en kracht. Ze beschikt over een interessante afstamming met ‘s werelds meest invloedrijke vererver Donnerhall in de derde generatie. De moederlijn leverde goed presterende paarden.

Everdale x elite pref prest sport Amiral x keur Michelangelo x elite pref prest Akteur
Deze charmante halfzus van de Grand Prix-paarden Scandic en Von Primaire is heel lichtvoetig, draaft met een heel mooi voorbeengebruik en galoppeert met veel ruimte en balans. Moeder Noraline heeft alle mogelijke predicaten en komt uit een bijzonder goede sportstam (o.a. de tophengsten Luidam en Chaman).

Negro x ster Johnson x ster pref Zandigo x keur pref prest Ufarno
Deze typische zwarte dochter van Negro, de populaire vader van Olympisch kampioen Valegro, is gefokt uit de moederlijn van het Grand Prix-paard Joeris en de hengst Special D (Lichte Tour). De kleindochter van Grand Prix hengst Johnson toont veel balans, veel houding en een opvallend goed gebruik van het achterbeen.

Sezuan x ster prok Gribaldi x elite pref prest sport Amiral x keur Michelangelo
Deze goed ontwikkelde merrie heeft dezelfde spectaculaire manier van bewegen als haar vader Sezuan en is gefokt uit de prachtige halfzus van grootheid Scandic. Grootmoeder Noraline bracht ook het Grand Prix-paard Von Primaire en komt uit een van de beste sportstammen. Noraline is een van de weinige merries die alle predicaten achter haar naam heeft.

G&C Quick Star

Quick Star x Grannus
2000