26 Mrt
Prachtige foto van KWPN-hengst High Five U.S.

Dit kan je overkomen als je een veulen koopt op Eliteveiling Borculo: het bezitten van een KWPN-goedgekeurde hengst. Wij konden het niet laten om deze prachtige foto van High Five U.S. (Charmeur x Negro), verkocht in 2012, met jou te delen

Eigenaren: Hengstenstation van Uytert en Deckstation Schockemöhle
Fokkers: Jan en Christiane de Feyter.

Voss

Voltaire x Animo
2002