Cornet Obolensky and dam line As Cold As Ice Z

22. Coconut Ice Z (ET)

  • Afstamming: Cornet Obolensky x Zirocco Blue
  • Geslacht: Merrie
  • Kleur: Schimmel
  • Geboortedatum: 23-05-2018
  • Fokrichting: Springen
  • Fokker: T. van Tilburg, Schaijk

In 2015 droeg As Cold As Ice Z (Judy Ann Melchior) stevig bij aan de winst voor België in de FEI Nations Cup finale. Deze geweldige Grand Prix-merrie is afkomstig uit deze rechtstreekse moederlijn. Haar moeder Cold As Ice Z liep ook op 1.60m en is de overgrootmoeder van Coconut Ice Z. Grootmoeder Annina Z liep op 1.40m-niveau en haar nog jonge dochter Zavina Ice Z is hier aangepaard met Cornet Obolensky, onbetwist een van de beste verervers van deze eeuw.

CORNET OBOLENSKY

CLINTON

CORRADO I

URTE

RABANNA VAN COSTERSVELD

HEARTBREAKER

HOLIVEA VAN COSTERSVELD

ZAVINA ICE Z

ZIROCCO BLUE VDL

MR. BLUE

LICORNE DES FORETS

ANNINA Z

ANIMO II Z

COLD AS ICE Z

COCONUT ICE Z

Merrie 2018 ZANG

1e moeder: ZAVINA ICE Z (ZANG, 2014, ZIROCCO BLUE VDL x ANIMO II Z)
2e moeder: ANNINA Z (ZANG, 2003, ANIMO II Z x CARTHAGO) - 1.40m-spr
NINO ICE Z (NUMERO UNO x ANIMO II Z) - Goedgekeurd bij HSH
3e moeder: COLD AS ICE Z (ZANG, 1999, CARTHAGO x RAMIRO Z) - 1.60m-spr
AS COLD AS ICE Z (ARTOS Z x CARTHAGO) - 1.60m-spr
ANNINA Z (ANIMO II Z x CARTHAGO) - 1.40m-spr
CORICE Z (CORIANO x CARTHAGO) - 1.40m-spr
SCOTCH ON ICE Z (STAKKATO x CARTHAGO) - Goedgekeurd bij AES
Grootmoeder van:
ANTARTICA Z (AIR JORDAN x ARTOS Z) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij ZANG
4e moeder: RAGRAM Z Stb. (HANN, 1982, RAMIRO Z x AGRAM) - 1.40m-spr
COLD AS ICE Z (CARTHAGO x RAMIRO Z) - 1.60m-spr