Cornet

  • Afstamming: Codex One x Caretano Z
  • Geboortedatum: 27-05-2013
  • Fokrichting:

Deze goed ontwikkelde kleinzoon van Larthago komt uit een bloedgemaakte dochter van Caretano Z, die de goedgekeurde hengsten Arizona en Cameron Z bracht. Vorig jaar had deze Caretano Z merrie een prachtige dochter van Numero Uno in de veiling. Dit prachtige veulen Cornet genaamd heeft dezelfde galop als zijn vader Codex One, die in mei de Global Champions Tour in Hamburg won, en tot de allerbeste springpaarden van het moment wordt gerekend. Codex One’s vader Contendro I is net als grootvader aan moederkant, Caretano Z gefokt uit de topmerrie Bravo, die dus twee keer opduikt in de pedigree van deze bijzonder interessante en knappe bruine. Cornet is een superatleet met een fantastisch papier!

No family tree available.