Fortunato Ballante (ET)

  • Afstamming: Follow Me x Donnerhall
  • Geboortedatum: 01-05-2014
  • Fokrichting:

Oldenburg - De moeder van deze prachtige en met veel takt, ruimte en souplesse bewegende Fortunato Ballante is Donna Primera, de volle zus van levende legende Don Schufro. Deze hoogaangeschreven moederlijn leverde een keur aan goedgekeurde hengsten. Van Donna Primera is zoon Ron Rubin goedgekeurd. Zoon Sar Primero schreef twee kwalificaties voor het Bundeschampionat op naam. Haar volle zussen brachten onder andere de goedgekeurde hengsten Sunny Boy, Veneziano en Zatchmo. Daarnaast bracht de stam vele uitmuntende sportpaarden. Vader Follow Me was de kampioen van de Oldenburger hengstenkeuring en plaatste zich voor het Bundeschampionat. Fortunato Ballante komt uit zijn eerste veelbelovende jaargang. Donnerhall prijkt drie keer in de pedigree.

No family tree available.