Gelrite VDL

  • Afstamming: Baltic VDL x Indoctro
  • Geslacht: Merrie
  • Geboortedatum: 25-03-2011
  • Fokrichting:
Baltic VDL toonde vorig jaar een geweldige collectie veulens. Springen doet Baltic uit het boekje en kreeg daarvoor hoge waarderingen in de competitie. Moeder Velrite M is de volle zus van het Grand Prix-springpaard Maserati – in Borculo geveild - en de goedgekeurde Olympiade hengst Orestus. Velrite´s eerste dochter Celrite VDL (v.Corland) is met 87 punten in de IBOP de beste merrie van 2010. Deze tak van de Rite-stam levert dus bijzonder veel toppaarden. Gelrite VDL is een fijn belijnd en aantrekkelijk, correct sportmodel. Draven en galopperen doet ze met veel buiging, afdruk, balans en souplesse. Niet voor niets kreeg ze een eerste premie op de keuring.

No family tree available.