Ithago

  • Afstamming: Ustinov x Carthago
  • Geslacht: Merrie
  • Kleur: Schimmel
  • Geboortedatum: 16-02-2013
  • Fokrichting:

Voor elke fokker van springpaarden is deze mooie schimmelmerrie een echte wannahave. Ze is hoogbenig, prachtig gemodelleerd, lichtvoetig bewegend en super interessant als halfzus van de populaire hengst Harley VDL. Haar ouders Larthago en Ustinov zijn begrippen in sport en fokkerij. Larthago is in deze veiling met vier nakomelingen present. De geweldige merrie behaalde meer dan 30 internationale overwinningen met Mathijs van Asten en brengt een keur aan topkinderen, zoals Hopes are High, Cevin, Claudia Z en Harley VDL. Meerdere kleinzonen zijn goedgekeurd. Vader Ustinov maakt zijn interessante afstamming meer dan waar. Zijn eerste kinderen komen al internationaal uit en dat brengt Ustinov bovenaan de fokwaardenranglijst.

No family tree available.