Izaloe

  • Afstamming: Jazz pref x Rhodium
  • Geslacht: Merrie
  • Geboortedatum: 25-05-2013
  • Fokrichting:

Deze volle zus van de in Denemarken goedgekeurde Erlando is een bijzonder fraai en correct veulen, dat heel lichtvoetig is in de beweging. Blue Hors Erlando is als veulen in Borculo geveild en was de topper van de KWPN Select Sale. Moeder Waydie komt uit de Padorijke-stam en is de volle zus van Evita, die vorig jaar de beste 3-jarige was in Veghel en er dit jaar de Pavo Cup-voorselectie won met 84,5 punt. Waydie deed zelf ook een topverrichting. Jazz blijft elk jaar scoren met zijn kinderen, die aan de wereldtop in de sport en fokkerij staan. De afstamming van deze Izaloe is een prachtige mix van Jazz, Ferro en twee keer Ulft, via Ferro en als grootvader van Juventus.

No family tree available.