Jaguar King WD

  • Afstamming: Zirocco Blue x Toulon
  • Geboortedatum: 30-05-2014
  • Fokrichting:

KWPN - Jaguar King WD is een ware atleet met een prachtig sportlijf. Zijn moeder is een volle zus van de in Zuid-Duitsland goedgekeurde Thagoras. Hun moeder sprong in het 1.30m en bracht al een internationaal springpaard, zoals er tientallen zijn uit deze topfamilie. Tyson, Nirvana en Tadmus zijn daarvan de bekendste Grand Prix-paarden. Ook de vaders in deze pedigree waren of zijn op het hoogste niveau succesvol. Vader Zirocco Blue VDL is een van de beste paarden op dit moment. Grootvader Toulon ontpopt zich ook als een absolute topvererver. Dit is een van de meest succesvolle moederlijnen van Nederland.

No family tree available.