Kasandro

  • Afstamming: Casago x Sandro Boy
  • Kleur:
  • Geboortedatum: 08-05-2015
  • Fokrichting:

KWPN - Casago is de bijzonder interessante zoon van Casall en topmerrie Larthago, die dit voorjaar is goedgekeurd. Casago heeft een prachtig type en kreeg een heel mooi rapport mee. Zijn eerste veulens zijn veelbelovend. Zo ook deze Kasandro met zijn prachtige hoogbenige model, zijn uitstraling en lichtvoetige manier van bewegen. Zijn moeder leverde twee jaar geleden een topveulen in de veiling. Ze is een kleindochter van Larthago, de moeder van Harley VDL en vele toppaarden, die daarmee twee keer voorkomt in de afstamming van deze Kasandro. Grootheden Sandro Boy en Chellano Z voegen nog meer prestatieaanleg toe.

No family tree available.