Unique Verdi filly, closely related to Chaplin, Martin Fuchs

60. Najaltha W (ET)

  • Afstamming: Verdi x Ultimo
  • Geslacht: Merrie
  • Geboortedatum: 17-03-2018
  • Fokrichting: Springen
  • Fokker: G. Knoop, Slootdorp

Geen enkel Grand Prix-paard liep zoveel succesvolle kampioenschappen op rij als Verdi, iets dat deze preferente hengst ook nog met een hoogwaardige fokkerij wist te combineren. Zijn beste nakomeling is momenteel Chaplin, bijzonder succesvol op 5* GP-niveau met Martin Fuchs. Dezelfde Chaplin is een halfbroer van Najaltha’s moeder Geraltha W. Grootmoeder Jaltha B (elite, sport, prestatie) is een halfzus van Twilight Zeldenrust (1.60m) en tante van de 1.60m-topper Picolien Zeldenrust (Alvaro de Miranda). Ook dressuurtopper Cennin (Madeleine Witte-Vrees) komt uit deze stam.

VERDI

preferent

QUIDAM DE REVEL

erkend

JALISCO B

DIRKA

CLARISSA

LANDGRAF I

RENAISSANCE H

GERALTHA W

elite ibop-(spr) d-oc

ULTIMO

PHIN PHIN

keur

IRENCE

keur preferent

JALTHA B

elite prestatie sport-(spr) prok

CONCORDE

preferent

CALTHA B

ster prestatie

NAJALTHA W

Merrie 2018 KWPN

1e moeder: GERALTHA W Stb. keur IBOP(spr) (KWPN, 2011, ULTIMO x CONCORDE)
2e moeder: JALTHA B Elite prest sport(spr) (KWPN, 1991, CONCORDE x NIMMERDOR) - ZZ-spr/1.35m
ORION W (INDOCTRO x CONCORDE) - ZZL-drs
VERALTA W (BURGGRAAF x CONCORDE) - Z1-drs
WINNOVET W (BURGGRAAF x CONCORDE) - ZZ-spr/1.35m
CHAPLIN (VERDI TN x CONCORDE) - 1.60m-spr
GERALTHA W (ULTIMO x CONCORDE) - IBOP spr (2017) - 80.5
Grootmoeder van:
EEN BEETJE MEER (UNANIEM x SAM R) - Z-spr/1.30m
3e moeder: CALTHA B ster prest (KWPN, 1984, NIMMERDOR x EROS)
JALTHA B (CONCORDE x NIMMERDOR) - ZZ-spr/1.35m
KADALCA (LADALCO x NIMMERDOR) - Z-spr/1.30m
TWILIGHT ZELDENRUST (CORLAND x NIMMERDOR) - 1.60m-spr
URLAND ZELDENRUST (CORLAND x NIMMERDOR) - Z-spr/1.30m
ELVIS ZELDENRUST (WITTINGER VDL x NIMMERDOR) - ZZ-spr/1.35m
Grootmoeder van:
PICOLIEN ZELDENRUST (INDOCTRO x CONCORDE) - 1.60m-spr
PERSONALITY ZELDENRUST (INDOCTRO x LADALCO) - 1.60m-spr
ADOCTRO ZELDENRUST (INDOCTRO x CONCORDE) - 1.45m-spr
BLING-BLING ZELDENRUST (INDOCTRO x CONCORDE) - Z-spr/1.30m
FERARIE-ZELDENRUST (INDOCTRO x CONCORDE) - Z-spr/1.30m
Overgrootmoeder van:
ULANDA (INDOCTRO x HOLLAND) - Z-spr/1.30m
GASTON D (NONSTOP x HOLLAND) - 1.45m-spr
4e moeder: URCHA keur pref (KWPN, 1978, EROS x PARADISO XX)
Grootmoeder van:
MARWAY V (HEMMINGWAY x ZUIDHORN) - Z2-drs
OMIRO V (DAMIRO x ZUIDHORN) - Z1-drs
FABIAN V (FERROLAN x ZUIDHORN) - Z1-drs
ULITA V (OLIVI x ZUIDHORN) - Z2-drs
Overgrootmoeder van:
VITANA V (DONNERHALL x HEMMINGWAY) - Grand Prix dr.
ZANTANA V (RICCIONE x HEMMINGWAY) - IBOP spr (2014) - 75
BECKHAM (FLEMMINGH x HEMMINGWAY) - Z2-drs
BANTANA V (FLEMMINGH x HEMMINGWAY) - Z2-drs
CHAMP V (FLEMMINGH x HEMMINGWAY) - Z1-drs
ELEVATION (DAYANO x HEMMINGWAY) - Goedgekeurd bij AES