Cornet Obolensky out of direct dam line Arezzo VDL

25. Narjolijn HRC

  • Afstamming: Cornet Obolensky x Zirocco Blue
  • Geslacht: Merrie
  • Geboortedatum: 23-05-2018
  • Fokrichting: Springen
  • Fokker: Horse Riders Classics, Ansen

Goede nakomelingen van Cornet Obolensky behoren tot het meest gewilde veilingaanbod. Met Narjolijn HRC bieden we een genetisch waardevolle dochter van de zo fenomenale fokhengst aan. De vaderlijn springt direct in het oog, met zeven prestatiehengsten op een rij. En wat te denken van deze moederlijn? Grootmoeder Darjolijn VDL (1.40m-niveau) is een halfzus van de KWPN-keurhengst Arezzo VDL (1.60m met Jessica Kürten), en overgrootmoeder Sarjolijn op haar beurt van de geweldige Nacorde. Hij won met André Thieme driemaal de Derby van Hamburg.

CORNET OBOLENSKY

erkend

CLINTON

erkend

CORRADO I

URTE I

RABANNA V CLOST

HEARTBREAKER

preferent

HOLIVEA V. CLOST

IRJOLIJN

ster ibop-(spr) prok

ZIROCCO BLUE VDL

keur

MR. BLUE

preferent

LICORNE DES FORETS

DARJOLIJN

sport-(spr)

CARDENTO

erkend

SARJOLIJN

ster prestatie

NARJOLIJN HRC

Merrie 2018 KWPN

1e moeder: IRJOLIJN ster prok IBOP(spr) (KWPN, 2013, ZIROCCO BLUE VDL x CARDENTO)
2e moeder: DARJALYN VDL Stb. (KWPN, 2008, CARDENTO x HEARTBREAKER) - 1.40m-spr
3e moeder: SARJOLIJN prest voorl.keur (KWPN, 1999, HEARTBREAKER x RENVILLE)
WEBSTER M (CELANO x HEARTBREAKER) - Z-spr/1.30m
ZODERMUS M (ODERMUS R x HEARTBREAKER) - 1.45m-spr
AREZZO VDL (CHIN CHIN x HEARTBREAKER) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij KWPN, HANN
BUBKA VDL (RADISSON x HEARTBREAKER) - 1.40m-spr
DARJALYN VDL (CARDENTO x HEARTBREAKER) - 1.40m-spr
GLOBAL (CHIN CHIN x HEARTBREAKER) - Z-spr/1.30m - Goedgekeurd bij AES
4e moeder: FARJOLIJN ster prest (KWPN, 1987, RENVILLE x JASPER)
MIROKO (IROKO x RENVILLE) - 1.50m-spr
NACORDE (CONCORDE x RENVILLE) - 1.60m-spr