Colt of I’m Special de Muze and top dam Wildcard

44. Nassau Card De Loi

  • Afstamming: I'm Special de Muze x Carnute
  • Geboortedatum: 10-06-2018
  • Fokrichting: Springen
  • Fokker: W. van Klaarbergen, Wellerlooi

Als nakomeling van Emerald (v. Diamant de Semilly) en Walnut de Muze is I’m Special de Muze (1.50m) geweldig gefokt. Hij is hier samengebracht met de topmerrie Wildcard (v. Carnute). Zij maakte faam door 87 punten te behalen in EPTM en liep zelf tot op 1.40m-niveau. Ze bewees eveneens haar waarde in de fokkerij als moeder van de Zangersheide gekeurde Comme Il Faut (v. Diamant de Semilly), op 1.60m geklasseerd. Grootmoeder is de bekende Calvados-dochter Harmonie (1.50m). Zij gaf onder meer de KWPN-hengst Dutch Design.

I'M SPECIAL DE MUZE

EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF

erkend

DIAMANT DE SEMILLY

CARTHINA Z

WALNUT DE MUZE

NABAB DE REVE

QERLY CHIN

WILDCARD

elite prestatie eptm sport-(spr) d-oc

CARNUTE

OBERON DU MOULIN SF

KUNE

HARMONIE

elite preferent prestatie sport-(spr) prok

CALVADOS

keur

ELECTRA

preferent prestatie sport-(spr)

NASSAU CARD DE LOI

Hengst 2018 KWPN

1e moeder: WILDCARD Elite prest sport(spr) EPTM(spr) D-OC (KWPN, 2003, CARNUTE x CALVADOS) - 1.40m-spr
CHAPEAU (DIAMANT DE SEMILLY x CARNUTE) - ZZ-spr/1.35m
COMME IL FAUT (DIAMANT DE SEMILLY x CARNUTE) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij ZANG
2e moeder: HARMONIE Elite pref prest sport(spr) prok (KWPN, 1989, CALVADOS x VOLTAIRE) - 1.50m-spr
LITHO (LANDON x CALVADOS) - ZZ-spr/1.35m - Goedgekeurd bij SBS
MANET (COLINO x CALVADOS) - 1.40m-spr - EPTM (1997) - gem. spr 7.83
VAMP (COLINO x CALVADOS) - ZZ-spr/1.35m - EPTM (2005) - gem. spr 8
WILDCARD (CARNUTE x CALVADOS) - 1.40m-spr
APROPOS 'N LIEFHEBBER (PATENT x CALVADOS) - ZZ-spr/1.35m
BELIEVE IN LIEFHEBBER (PATENT x CALVADOS) - EPTM spr (2010) - 77
CALL ME (DIAMANT DE SEMILLY x CALVADOS) - EPTM spr (2010) - 81.5
CHECK-IN (QUIDAM DE REVEL x CALVADOS) - Z-spr/1.30m - EPTM spr (2010) - 83.5
CHERIE (SANDRO BOY x CALVADOS) - EPTM spr (2010) - 75.5
DON'T FORGET LIEFHEBBER (QUIDAM DE REVEL x CALVADOS) - ZZ-spr/1.35m
DUTCH DESIGN (DOLLAR DELA PIERRE x CALVADOS) - 1.55m-spr - Goedgekeurd bij KWPN
Grootmoeder van:
PROPERTY (COLINO x LANDON) - Z-spr/1.30m
BLENDED BY LIEFHEBBER (PATENT x COLINO) - Z-spr/1.30m
CROUSECONTROL SKV (MONTENDER x LANDON) - Z-spr/1.30m, M/1.00m eventing
EVIDENCE (CORNET OBOLENSKY x PATENT) - 1.50m-spr
FULLTIME LIEFHEBBER (JE T'AIME FLAMENCO x COLINO) - ZZ-spr/1.35m
IT'S POSSIBLE SRK (BERLIN x QUIDAM DE REVEL) - Goedgekeurd bij KWPN
Overgrootmoeder van:
DALLE (CLASSIDO x LANDON) - ZZ-spr/1.35m - Goedgekeurd bij CDE
MELBOURNE 4 (MR. BLUE x COLINO) - ZZ-spr/1.35m
FONTAINE BLUE CKV (ZIROCCO BLUE VDL x COLINO) - 1.45m-spr
FELLOW CASTLEFIELD (JE T'AIME FLAMENCO x TWISTER) - 1.50m-spr
3e moeder: ELECTRA Stb. pref prest sport(spr) (KWPN, 1986, VOLTAIRE x LE MEXICO) - ZZ-spr/1.35m
HARMONIE (CALVADOS x VOLTAIRE) - 1.50m-spr
PRELUDE (CALVADOS x VOLTAIRE) - ZZ-spr/1.35m
SEX-APPEAL (COLINO x VOLTAIRE) - Goedgekeurd bij ZANG, AES
BEST OF (COLINO x VOLTAIRE) - EPTM spr (2009) - 81.5
CHIPPENDALE (DIAMANT DE SEMILLY x VOLTAIRE) - Z-spr/1.30m
Grootmoeder van:
UNISOUND (LITHO x CALVADOS) - 1.50m-spr
CHARDONNAY VDP (QUIDAM DE REVEL x COLINO) - IBOP spr (2010) - 78
CHALLENGE (ASCA Z x COLINO) - Z-spr/1.30m
CABARET (ASCA Z x CALVADOS) - ZZ-spr/1.35m
EXTRA STRONG (DIAMANT DE SEMILLY x COLINO) - 1.50m-spr
HYPERBOLICS (BERLIN x DOLLAR DELA PIERRE) - Z-spr/1.30m
Overgrootmoeder van:
ASJEMENOU 'N LIEFHEBBER (PATENT x LITHO) - 1.45m-spr
FREAKY LIEFHEBBER (DARCO x LITHO) - ZZ-spr/1.35m
4e moeder: URANDA ster sport(spr) (KWPN, 1978, LE MEXICO x HILMAN) - 1.60m-spr
ELECTRA (VOLTAIRE x LE MEXICO) - ZZ-spr/1.35m
Grootmoeder van:
ESPRIT (VOLTAIRE x SUPERIEUR) - Z-spr/1.30m
SHOCKING (LITHO x COLINO) - Z-spr/1.30m - EPTM (2002) - gem. spr 8.25
VIENTO (CAMERINO x COLINO) - 1.45m-spr
AIYETORO (CONCORDE x COLINO) - 1.60m-spr
ERICO (USTINOV x COLINO) - 1.40m-spr
Overgrootmoeder van:
ACH JEE 'N LIEFHEBBER (PATENT x LITHO) - ZZ-spr/1.35m
QUANTANAMERRA Z (QUIDAM DE REVEL x LITHO) - EPTM spr (2012) - 76