Sport anchored in this son of Le Formidable

34. Phorce One

  • Afstamming: Le Formidable x Tolando
  • Kleur: Donkere vos
  • Geboortedatum: 26-03-2020
  • Fokrichting: Dressuur
  • Fokker: L.m. Bergers, Braamt

Le Formidable maakt ze prachtig! Moeder en grootmoeder hebben zichzelf bewezen in de klasse Z1. Daarnaast is moeder Azamiek (v.Tolando) een halfzus van het ZZ-Zwaar-paard Flambeau (v.Apache) en halfzus van tweevoudig hengstenmoeder Veroniek. Grootmoeder Normiek (v.Hitchcock) is een halfzus van het Lichte Tour-paard Donzel (v.Zeoliet). Deze moederlijn gaf ook de goedgekeurde hengst Lord Romantic (v.Don Romantic), het Lichte Tour-paard Hilltop (v.Chagall D&R) en diverse andere sportpaarden. Uit dezelfde moederlijn komen ook nog 2 Grand Prix paarden met Udayan en Venegra Utopia.

LE FORMIDABLE

BORDEAUX

keur

UNITED

VENNA

ster preferent prestatie

VIENNA

elite preferent prestatie prok

FERRO

preferent

ANNABEL

AZAMIEK

elite ibop-(dr) d-oc

TOLANDO

KRACK C

NARINA

elite preferent prestatie sport-(dr) prok

NORMIEK

elite preferent prestatie sport-(dr) d-oc

HITCHCOCK

TERMIEK

keur preferent prestatie

PHORCE ONE

Hengst 2020 KWPN

1e moeder: AZAMIEK Elite IBOP(drs) D-OC (KWPN, 2005, TOLANDO x HITCHCOCK) - Z1-drs
2e moeder: NORMIEK Elite pref prest sport(dr) D-OC (KWPN, 1995, HITCHCOCK x ONYX) - Z1-drs
RHYTHM (GRIBALDI x HITCHCOCK) - Z1-drs
VERONIEK (KRACK C x HITCHCOCK) - Z2-drs
AZAMIEK (TOLANDO x HITCHCOCK) - Z1-drs
BORMIEK (TUSCHINSKI x HITCHCOCK) - IBOP drs (2010) - 82
FLAMBEAU (APACHE x HITCHCOCK) - ZZZ-drs
JAMBEAU (APACHE x HITCHCOCK) - Goedgekeurd bij DWB
Grootmoeder van:
HILLTOP (CHAGALL D&R x TUSCHINSKI) - PSG/Inter I
HIPPI (CHAGALL D&R x SAMARANT) - PSG/Inter I
LORD ROMANTIC (BLUE HORS DON ROMANTIC x KRACK C) - Goedgekeurd bij KWPN
3e moeder: TERMIEK keur pref prest (KWPN, 1977, ONYX x DUC DE NORMANDIE)
DONZEL (ZEOLIET x ONYX) - PSG/Inter I
NORMIEK (HITCHCOCK x ONYX) - Z1-drs
Grootmoeder van:
FALSET (ARCHITECT x VANITAS) - Z2-drs
HIRONDELLE (RENVILLE x PRETENDENT) - Z2-drs
NEMO (JAZZ x VANITAS) - ZZZ-drs
Overgrootmoeder van:
JOLIETTE (EL CORONA x ARCHITECT) - ZZL-drs
NOBLESSE (WELLINGTON x ARCHITECT) - Z1-drs
DORETTO (SYDNEY x INDOCTRO) - Z1-drs
4e moeder: KERAMIEK UTOPIA ster (KWPN, 1969, DUC DE NORMANDIE x ODIN VAN WITTENSTEIN)