Top stallion Le Formidable paired with Contango

9. Rhomealinja

  • Afstamming: Le Formidable x Contango
  • Geslacht: Merrie
  • Kleur: Vos
  • Geboortedatum: 18-03-2021
  • Fokrichting: Dressuur
  • Fokker: Unlimited Stables, Lunteren

Le Formidable maakt zijn naam meer dan waar als kampioen van de KWPN Stallion Show 2019 én met zijn eerste nakomelingen. Vorig jaar werd een nazaat tijdens Veulenveiling Borculo verkocht voor een recordbedrag van105.000 euro.  Met deze prachtige Rhomealinja US wordt Le Formidable gecombineerd met het graag geziene Contango bloed. Grootmoeder Kalinja (v. Pion) bracht de KWPN gekeurde Lichte Tour hengst Tuschinski en meerdere goed presterende dressuurpaarden. Botticelli (v. Vivaldi) is onder de Belgische Charlotte Defalque zo’n goed presterend dressuurpaard. Het duo komt uit op het hoogste niveau: de internationale Grand Prix. Moeder Galinja is op jonge leeftijd op haar eerste drie nakomelingen preferent verklaart. Dit maakt Rhomealinja US, waarbij enkel de beste bloedlijnen samen komen, dan ook een belofte voor de toekomst.

LE FORMIDABLE

BORDEAUX

keur

UNITED

VENNA

ster preferent prestatie

VIENNA

elite preferent prestatie prok

FERRO

preferent

ANNABEL

GALINJA

elite preferent ibop-(dr) prok

CONTANGO

preferent

CONTENDER

erkend

ADISA III

BALINJA

ster

VIVALDI

preferent

KALINJA

ster preferent prestatie

1e moeder: BALINJAvoorl.keur(KWPN, 2006, VIVALDI x PION)
2e moeder: KALINJAster pref prest(KWPN, 1992, PION x AMOR)
ORIOSE (BALZFLUG x PION) - Z2-drs
SEAN CONNERY (NEVADO x PION) - Z2-drs
TUSCHINSKI (KRACK C x PION) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN, OLDBG, SWB
Grootmoeder van:
BOTTICELLI (VIVALDI x KOSS) - Grand Prix dr.
FURIOSO LANE (OSCAR x GRIBALDI) - Z2-drs
3e moeder: TORIOSEster pref prest(KWPN, 1977, AMOR x VESINS XX)
Z (KOMMANDEUR x AMOR) - M-spr/1.20m, Z2-drs
JAMILA (ESTEBAN x AMOR) - PSG/Inter I
LORIOSE (HAMILTON x AMOR) - Z1-drs
Grootmoeder van:
GURIOSE (VASCO x SALUUT) - ZZ-spr/1.35m
KIM (ELCARO x SALUUT) - Z1-drs
ZUCCHERO (KRACK C x GRIBALDI) - Z1-drs
Overgrootmoeder van:
HURIOSE H (CHARMEUR x KRACK C) - Z2-drs
4e moeder: ORTJEster(KWPN, 1973, VESINS XX x ARTILLEUR)
Overgrootmoeder van:
WALTER'S FABLE (WALENTINO x JOLI COEUR) - Z2-drs