16. Ricotta AEG

  • Afstamming: Clinton x Heartbreaker
  • Geslacht: Merrie
  • Geboortedatum: 27-04-2017
  • Fokrichting: Springen

Clinton x Heartbreaker is de gouden combinatie van de eeuw, te denken aan Cornet Obolensky en Via Volo (Beezie Madden). De hengsten Darco, Voltaire en Nimmerdor versterken deze lijn. Moeder Devina is een halfzus van de Zangersheide hengst Caluna’s Carento die met Leon Thijssen 1.60m Grand Prix sprong. Ze bracht zelf al twee 1.40/1.45m springpaarden, waarvan Hicksteadt AEG (v. Armitage) onder Robert Whitaker springt.

CLINTON

CORRADO I

COR DE LA BRYERE

SOLEIL

URTE

MASETTO

OHRA

DEVINA

HEARTBREAKER

NIMMERDOR

BACAROLE

WENDELIN

DARCO

SOUPLESSE

1e moeder: DEVINA Stb. (BWP, 2003, HEARTBREAKER x DARCO)
HICKSTEADT AEG (ARMITAGE x HEARTBREAKER) - 1.45m-spr
IVINA AEG (ESPRILIO x HEARTBREAKER) - 1.40m-spr
2e moeder: WENDELIN VB (BWP, 1999, DARCO x VOLTAIRE)
CALUNA'S CARENTO (CARETANO x DARCO) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij ZANG
3e moeder: SOUPLESSE Stb. (BWP, 1995, VOLTAIRE x BROWN BOY)