29. Rivano Prinseveld DSC

  • Afstamming: Cornet Obolensky x Zirocco Blue
  • Kleur: Schimmel
  • Geboortedatum: 05-04-2017
  • Fokrichting: Springen

Cornet Obolensky heeft al zeer succesvolle nakomelingen op het hoogste niveau en wie weet hoort Rivano Prinseveld DSC daar straks ook bij. De Holsteiner merrie Dyke stamt af van de 1.60m Grand Prix hengst Zirocco Blue VDL en komt uit de halfzus van 1.60m springpaard Lactic met John Whitaker. Overgrootmoeder Cover Girl sprong Grand Prix en is een volle zus van de legendarische olympische hengst Carthago en halfzus van het 1.60m springpaard Cinnamon.

CORNET OBOLENSKY

CLINTON

CORRADO I

URTE

RABANNA VAN COSTERSVELD

HEARTBREAKER

HOLIVEA VAN COSTERSVELD

DYKE

ZIROCCO BLUE VDL

MR. BLUE

LICORNE DES FORETS

ZANDRA

LORD Z

A-COVER GIRL

3e moeder: A-COVER GIRL Hauptstutbuch (HOLST, 1986, CAPITOL I x CALANDO I) - 1.60m-spr
LACTIC (LANDJUNKER II x CAPITOL I) - 1.60m-spr
MISS OLDENBURG (CHICAGO Z x CAPITOL I) - ZZ-spr/1.35m
ZATASCHA N (NUMERO UNO x CAPITOL I) - 1.40m-spr
LORD BOY (LORD Z x CAPITOL I) - 1.40m-spr
Grootmoeder van:
GYLORD CARTHAGO BH (MYLORD CARTHAGO x NUMERO UNO) - Z-spr/1.30m - Goedgekeurd bij AES

4e moeder: PERRA (CALANDO I X MAMBO), HOLST, 1978
LORD CALANDO( LORD x CALANDO I) - Goedgekeurd bij HOLST
A-COVER GIRL (CAPITOL I x CALANDO I) -1.60m-spr
CARTHAGO (CAPITOL I x CALANDO I)- 1.60m-spr – Goedgekeurd bij HOLST
DIAMOND LADY (LORD x CALANDO I)1.35m-spr
CINNAMON 3 (CORRADO II x CALANDO I) -1.60m-spr
Grootmoeder van:
LORINO (LORD x CORPORAL) -1.40m-spr
CHARLESTON ABC (CAPITOL I x CORPORAL) -1.60m-spr
CHARLESTON (CAPITOL I x CORPORAL) - 1.60m-spr
CHARLY ABC CAPITOL I x CORPORAL) - 1.40m-spr