Harley VDL and direct dam line Vagabond de la Pomme

40. Sydney -K van 't Kattenheye (ET)

  • Afstamming: Harley VDL x Marius Claudius
  • Geboortedatum: 10-05-2018
  • Fokrichting: Springen
  • Fokker: T. en M. Raman, Laarne

De kersverse preferente KWPN-hengst Harley VDL is hier gecombineerd met een sterke tak van de zo bekende Belgische Qerly Chin-merrielijn. Moeder La Toya de la Pomme is een nog jonge dochter van de topmerrie Hermione de la Pomme. Zij is op 1.45m geklasseerd en staat bekend als moeder van de genetisch hoogwaardige KWPN-hengst Hotspot (v. Hors la Loi II). Hermione is daarnaast de driekwart volle zus van wereldtopper Vagabond de la Pomme, met Pénélope Leprevost 2e in de wereldbekerfinale van 2015.

HARLEY VDL

HEARTBREAKER

NIMMERDOR

BACAROLE

LARTHAGO

CARTHAGO

DAISY IV

LA TOYA DE LA POMME

MARIUS CLAUDIUS

CONCORDE

ICARA

HERMIONE DE LA POMME

NABAB DE REVE

SAUTERELLE DE LA POMME

S. K VAN 'T KATTENHEYE

Hengst 2018 BWP

1e moeder: LA TOYA DE LA POMME (BWP, 2011, MARIUS CLAUDIUS x NABAB DE REVE)
2e moeder: HERMIONE DE LA POMME (BWP, 2007, NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
HOTSPOT (HORS LA LOI II x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m - Goedgekeurd bij AES, KWPN, NRPS
TRES BIEN Z (TOULON x NABAB DE REVE) - Goedgekeurd bij ZANG
3e moeder: SAUTERELLE DE LA POMME (SBS, 2002, FOR PLEASURE x DARCO) - 1.45m-spr
VIGOUREUSE DE LA POMME (CROWN Z x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
VAGABOND DE LA POMME (VIGO D'ARSOUILLES x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij HANN, HOLST, SBS, KWPN
VALERIO DE LA POMME (AMOR DE KALVARIE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
GITANE DE LA POMME (LORD Z x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
HERMIONE DE LA POMME (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
CANTOR DE LA POMME (CROWN Z x FOR PLEASURE) - 1.40m-spr
CEASAR DE LA POMME (CROWN Z x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
DAIQUIRI DE LA POMME (TINKA'S BOY x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
NATURELLE VH LEGITAHOF Z (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
Grootmoeder van:
CACHAREL DE LA POMME (TINKA'S BOY x CROWN Z) - 1.40m-spr
KENTUCKY DE LA POMME (TORNADO x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.40m-spr
KARISTO VAN DE MISHAGEN (NABAB DE REVE x LORD Z) - 1.45m-spr
BALTO DE LA POMME (MARIUS CLAUDIUS x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.45m-spr
4e moeder: NARCOTIQUE DE MUZE II (SBS, 1997, DARCO x CHIN CHIN) - 1.60m-spr
QUEL HERO DE MUZE (POWER LIGHT x DARCO) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij BWP
QUERLYBET HERO (BALOUBET DU ROUET x DARCO) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SF, SBS, BWP
AZUELA DE MUZE (HEARTBREAKER x DARCO) - 1.40m-spr
QUERLYSTER HERO (MR. BLUE x DARCO) - 1.40m-spr
QUASTAR DE MUZE (NABAB DE REVE x DARCO) - 1.40m-spr
QUECHUA DE MUZE (MR. BLUE x DARCO) - 1.40m-spr
LORO PIANA BOYANTE DE MUZE (KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF x DARCO) - 1.60m-spr
SAUTERELLE DE LA POMME (FOR PLEASURE x DARCO) - 1.45m-spr
TEEKITIEZZIE DE MUZE (FOR PLEASURE x DARCO) - 1.45m-spr
DARUP (UP CHIQUI x DARCO) - ZZ-spr/1.35m
FARFELU DE LA POMME (VIGO D'ARSOUILLES x DARCO) - 1.60m-spr
FAROUK DE LA POMME (VIGO D'ARSOUILLES x DARCO) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij AES
SEA COAST FERLY (CALATO x DARCO) - 1.60m-spr
GAILLARD DE LA POMME (NABAB DE REVE x DARCO) - 1.45m-spr - Goedgekeurd bij SBS
GIOVANI DE LA POMME (SHINDLER DE MUZE x DARCO) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij SF, AES
Grootmoeder van:
STERREHOF'S USHI (VIGO D'ARSOUILLES x GOETHE) - 1.60m-spr
DIRJUD DE MUZE (NABAB DE REVE x MR. BLUE) - 1.45m-spr
ESTOY AQUI DE MUZE H D C (MALITO DE REVE x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.60m-spr
VEDET DE MUZE E T (CARTANI x HEARTBREAKER) - 1.60m-spr - Goedgekeurd bij AES
VENEZUELA DE MUZE (CARTANI x HEARTBREAKER) - ZZ-spr/1.35m
FELINI DE LA POMME (VIGO D'ARSOUILLES x HEARTBREAKER) - 1.60m-spr
FLEUR DE MUZE (WANDOR VAN DE MISPELAERE x HEARTBREAKER) - ZZ-spr/1.35m
GO EASY DE MUZE (VIGO D'ARSOUILLES x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
HAIKU VAN HET MISPELHOF (NABAB DE REVE x MALITO DE REVE) - Z-spr/1.30m
HEROINE DE MUZE (TINKA'S BOY x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
HUXX DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.55m-spr
HIJASTRO DE MUZE (SHINDLER DE MUZE x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - Z-spr/1.30m
HAVANNA DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
HOCUS POCUS DE MUZE (TINKA'S BOY x FOR PLEASURE) - 1.55m-spr
INCROYABLE DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.50m-spr
IONA VAN DE OUDE HEIHOEF (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
IPHIGENEIA DE MUZE (ERCO VAN T ROOSAKKER x FOR PLEASURE) - 1.60m-spr
IULIUS DE MUZE (TINKA'S BOY x CALATO) - 1.40m-spr
CHICA DE MUZE (BAMAKO DE MUZE x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.50m-spr
COQUELICOT DE LA POMME (BAMAKO DE MUZE x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.40m-spr
S & L COCODRILLE (EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.50m-spr
ICEMAN DE MUZE (ERCO VAN T ROOSAKKER x FOR PLEASURE) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij BWP
INSHALLAH DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.55m-spr - Goedgekeurd bij SI-UNIRE, BWP, WSI
BRUNELLO DI FER (BAMAKO DE MUZE x CALATO) - 1.50m-spr
URLANDO DES FORETS (DIAMANT DE SEMILLY x QUIDAM DE REVEL) - 1.50m-spr - Goedgekeurd bij AES
DOEBIEDOEP DE MUZE (BAMAKO DE MUZE x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - ZZ-spr/1.35m
DREAM DANCER (BAMAKO DE MUZE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
JADALCO VAN DE KRUISHOEVE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.50m-spr
VENT DEL CARIBE (CALVARO Z x QUIDAM DE REVEL) - 1.40m-spr - Goedgekeurd bij SF
JAMES DE MUZE (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.40m-spr
JET (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - 1.45m-spr
DONATELLA DE LA POMME (BAMAKO DE MUZE x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.40m-spr
JE M'APPELLE DE MUZE (ERCO VAN T ROOSAKKER x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.40m-spr
VINCENTO DES FORETS (CALVARO Z x QUIDAM DE REVEL) - 1.40m-spr
JABBEDABBEDOU D'OUZO D'13 (TOULON x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.40m-spr
DOUBLE VAN DE MOERHOEVE (BAMAKO DE MUZE x MALITO DE REVE) - 1.40m-spr
AIR DEL CARIBE (DIAMANT DE SEMILLY x QUIDAM DE REVEL) - Z-spr/1.30m
EH BIEN VAN T & L (DEAUVILLE VAN T&L x VIGO D'ARSOUILLES) - 1.40m-spr
NEWTON DE MUZE Z (NABAB DE REVE x FOR PLEASURE) - Z-spr/1.30m
POLLUX DE MUZE Z (PLOT BLUE x CALATO) - ZZ-spr/1.35m - Goedgekeurd bij SBS
LIMA DE MUZE (FILOU DE MUZE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
LA DAME DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x FOR PLEASURE) - ZZ-spr/1.35m
MILANDO (ELVIS TER PUTTE x MALITO DE REVE) - Z-spr/1.30m
NIJINSKY DE KALVARIE (ELVIS TER PUTTE x FOR PLEASURE) - Goedgekeurd bij ZANG
Overgrootmoeder van:
KOKAINE VAN EECKELGHEM (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
KITONA DE MUZE (VIGO D'ARSOUILLES x TINKA'S BOY) - Z-spr/1.30m
KIRBY DE MUZE (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
KIGALI VD BISSCHOP (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - Z-spr/1.30m
ELIZE (BAMAKO DE MUZE x NABAB DE REVE) - 1.45m-spr
KRAMBAMBOULIE (ERCO VAN T ROOSAKKER x LORD Z) - 1.40m-spr
PLATO DE MUZE Z (PLOT BLUE x ERCO VAN T ROOSAKKER) - ZZ-spr/1.35m
FRENCH CANCAN DE LA POMME (CARMENA Z x BAMAKO DE MUZE) - ZZ-spr/1.35m
LEVIS DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x TINKA'S BOY) - 1.45m-spr
LITCHI DE LA LINIERE (FILOU DE MUZE x TINKA'S BOY) - Z-spr/1.30m
NIMROD DE MUZE Z (NABAB DE REVE x TINKA'S BOY) - 1.40m-spr
BEETHOVEN DE LA POMME (MARIUS CLAUDIUS x KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF) - 1.40m-spr
LIBELLE DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x BAMAKO DE MUZE) - Z-spr/1.30m
LIBELLE VAN DE MOERHOEVE (ERCO VAN T ROOSAKKER x NABAB DE REVE) - ZZ-spr/1.35m
LEONARDO (DIAMANT DE SEMILLY x LORD Z) - 1.40m-spr
GOLIATH S (CARDENTO x VIGO D'ARSOUILLES) - ZZ-spr/1.35m
LABRUSCA DE MUZE (ELVIS TER PUTTE x BAMAKO DE MUZE) - ZZ-spr/1.35m
LOT BLUE B. & V. (PLOT BLUE x NABAB DE REVE) - Z-spr/1.30m
MONACO B. & V. (BUBALU VDL x NABAB DE REVE) - 1.40m-spr
NESQUICK DE LA LINIERE (PARIS TEXAS Z x TINKA'S BOY) - Goedgekeurd bij BWP
NO LIMIT DE LA POMME (TELSTAR DE LA POMME x BAMAKO DE MUZE) - Goedgekeurd bij ZANG
PERSEUS DE MUZE (BY CERA D'ICK x QUIDAM DE REVEL) - Goedgekeurd bij BWP